Nasza kadra

Agata Mida

założycielka Studia Tańca „Etiuda”, tancerka, choreograf, dyplomowany instruktor tańca po Pomaturalnym Studium Zawodowym Animatorów Kultury Zespołu Szkół Artystycznych „Top Art” w Szczecinie, absolwentka dziennych studiów na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek: Marketing i Zarządzanie). Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 14 lat - dosyć późno, jak na obecne czasy J To jednak nie stanowiło dla niej przeszkody w spełnianiu pasji do tańca. Pierwsze kroki stawiała w grupie tańca nowoczesnego, później tańca towarzyskiego. Wychowanka Szkoły Tańca „Jantar” w Wolinie, z klasą taneczną B -  w tańcach standardowych i A – w tańcach latynoamerykańskich. Rozpad pary tanecznej w 2001 roku zadecydował o dalszych jej losach. W poszukiwaniu swojego miejsca, pobierała nauki w różnych technikach i stylach,  u takich osobistości, jak: Thierry Verger, Nadia Ira Kodiche, Alassan Wat, Kelechi Onyele, Jean Claude Marignale, Elżbieta Szlufik – Pańtak, Grzegorz Pańtak, Witold Jurewicz, Robert Śliżewski, Katarzyna Skawińska, Paulina Cysewska, Mariusz Mikołajek,  Alina Kolendo i innych szkoleniowcach. Od 2002 roku rozpoczęła pracę jako instruktor tańca w Domu Kultury „Słowianin” w Świnoujściu. W latach 2004 – 2015 współpracowała z Dance Studio Paa ze Szczecina, prowadząc grupy Dragon Dance w Świnoujściu. Od września 2015 roku – trener grup „Etiuda”.

Marta Zienkiewicz 

tancerka od 7 roku życia, od 2015 roku pełniła funkcję asystenta grup „Etiuda”, obecnie instruktor  tańca, stretchingu oraz zajęć na trampolinach. Tańcząc w zespole Dragon Dance, zdobyła tytuł Vice mistrza świata w kat. street dance show. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych i miłośniczka tańca w stylach lirycznych i technikach jazzowych. Absolwentka dziennych studiów na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (kierunek: turystyka i rekreacja).

Olga Voloshko

tancerka, asystent w grupie baletu.  Balet towarzyszył jej od najmłodszych lat. Już w wieku 2 lat rozpoczęła swoją taneczną drogę w „Domu Kreatywności”(Ukraina). Po kilku latach w drodze castingu została przyjęta do szkoły klasyki i baletu, do zespołu tanecznego „Mozaika”. W 2020 roku otrzymała świadectwo ukończenia szkoły tańca z najwyższym wynikiem, po czym opuściła swój kraj i zagościła w Polsce, gdzie jako tancerka zespołu „Etiuda” spełnia swoją pasję.

Designed & programmed by:
link to designer's website